Infolinia: 661-493-123, 34 361-24-09

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00, Sobota: 8:00 - 18:00
Cena połączenia wg stawek operatora

Regulamin

1. Dane przedsiębiorcy:

Strona www.chocolands.pl prowadzona jest przez firmę „Interpromotor”,
42-218 Częstochowa, ul. Wysockiego 34 lok. 61 z siedzibą w Częstochowie
2. Miejsce dokonywania zakupów:
a) na stoiskach wystawowych firmy „Interpromotor” na targach i wystawach w Polsce
b) za pośrednictwem sklepu internetowego dostępnego pod adresem www.chocolands.pl
3. Składanie zamówień i realizacja:
Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy, korzystając z formularza zamówień, e-mailem, drogą pocztową lub telefonicznie. W przypadku składania zamówień drogą elektroniczną poprzez sklep internetowy www.chocolands.pl po wypełnieniu formularza zamówienia otrzymają Państwo niezwłocznie potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Wszystkie ceny są cenami brutto zawierającymi podatek VAT i podanymi w złotych polskich.
Płatność za zamówiony towar może być dokonywana:
 • gotówką przy odbiorze
 • kartą płatniczą
 • przelewem elektronicznym
 • pobraniem przy odbiorze.

  przeciętny czas realizacji 3 dni przy promocjach 7 dni od zakończenia promocji.
Czas realizacji zamówienia nie uwzględnia czasu dostawy, przez Pocztę Polską, Firmę kurierską. W przypadku zamówień złożonych za pomocą sklepu internetowego www.chocolands.pl wymagamy danych firmy lub instytucji w celu potwierdzenia transakcji faktura VAT. Do ceny wysyłanego towaru doliczana będzie opłata za przesyłkę według poniższego cennika:
 • koszt wysyłki przy zam. do 150zł brutto-przelew 11,50 zł.
 • koszt wysyłki przy zam. do 150zł brutto za pobraniem 21,50 zł.
 • Koszt wysyłki powyżej 150 – 0 zł.
 • przy promocjach koszt wysyłki może ulec zmianie
Wszystkie wysyłki pobraniowe realizujemy przy współpracy z Pocztą Polską, pozostałe Firmami kurierskimi

4. Promocje i zmiany cen:

Firma Interpromotor zastrzega sobie prawo do zmiany cen oferowanych produktów, a także zmiany w cennikach przesyłek.

5. Zmiana zamówienia:

Złożenia zamówienia poprzez sklep internetowy www.netprom.pl potwierdzane jest mailem, który informuje Klienta o numerze i przyjęciu zamówienia do realizacji. Informacja ta przekazywana jest w postaci automatycznej korespondencji elektronicznej. Klient ma prawo wprowadzenia zmiany w swoim zamówieniu o ile nie jest ono „wysłane do realizacji” lub „zakończone”. Zmianie zamówienia podlegać mogą:

Zmiany w zamówieniu można wprowadzać:
 • za pomocą poczty elektronicznej kontakt@chocolands.pl
 • telefonicznie
6.Gwarancje : wszystkie produkty posiadają gwarancje zgodne z wymogami obowiązującymi w UE lub producenta
7. Zwrot towaru:

Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną poprzez produkt niebezpieczny ( Art. 7 ust.1.) Klient ma prawo nie podjąć przesyłki lub zwrócić zamówiony, pełnowartościowy i nie noszący znamion używania towar w ciągu 10dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny zwrotu o ile w celu zachowania wskazanego terminu Klient prześle przed jego upływem oświadczenia o chęci zwrotu towaru. Podstawą do uznania zwrotu towaru jest dokument sprzedaży: tj. faktura VAT lub paragon fiskalny .  Zwrot towaru bez  dokumentu sprzedaży  nie podlega rekompensacie.

8. Reklamacja:

Firma „Interpromotor” sprzedaje wyłącznie nowe produkty. W przypadku jednak uszkodzenia towaru w czasie transportu lub przesłania artykułu z wadą fabryczną, klient może odesłać otrzymany towar i żądać wymiany lub zwrotu kosztów zakupu danego produktu. Reklamacje do firmy można zgłosić do 14 dni od otrzymania towaru, a reklamowany towar należy przesłać na koszt odbiorcy wyłącznie w formie listu poleconego ekonomicznego.
UWAGA !!! – Firma „Interpromotor” nie podejmuje na własny koszt przesyłek nadanych za pobraniem. Wyłączną podstawą do reklamacji jest dokument sprzedaży tj. faktura lub paragon fiskalny oraz zwrot towaru reklamowanego. W ramach reklamacji firma „Interpromotor” – przyśle klientowi wymieniony pełnowartościowy produkt, o ile będzie on dostępny u dostawców, lub zwróci Klientowi pieniądze w formie:
 • przelewu na rachunek bankowy

9. Ochrona danych osobowych:

Firma „Interpromotor” działa zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz.U.02.101.926). W celu ochrony danych osobowych firma wykorzystuje najnowsze mechanizmy mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa komunikacji poprzez Internet.